Oslavy v pivovarské a hradní restauraci

V prostředí připomínající dobu Vítkovců a na památku jednotlivých větví a osobností s jejich příběhem a na věrných replikách románských sedaček a dvou knížecích křesel Vám pro rodinná, firemní a přátelská setkání, třídní srazy, svatby, výročí, pohřební pohoštění či jiná setkání uspořádáme oslavy:

  • Moderní (dle dohody).
  • Vítkovské hodování, aneb oddávat se nemírnému pití a jídlu, dokud neklesnem , hodování pánů v erbu růže z hlavních nebo vedlejších větví .

Můžete si vybrat oslavu moderní dle dohody a přání.

V současné době se oslavy pořádají ve varně na památku Rožmberské větve a Voka I. z Rožmberka s příběhem založení kláštera ve Vyšším Brodě. Druhá místnost je Krčmou na památku Krumlovské větve a Budivoje I. s příběhem žádosti o ruku Perchty z Falkenštejna.

Když si vyberete oslavu na památku rodu,která Vám bude připomínat jejich slávu a moc,jsou limitem Vašeho rozhodnutí jako to za Vítkovců bývalo, dohoda a jen a jen peníze. Stolování nutně odráželo společenské postavení prvního rodu v zemi a směle konkurovalo královské. Tabule hlavních větví byla prostě jedním velikým,ale finančně náročným jídelním,nápojovým a doprovodným kulinářským koncertem. Bližší informace telefonicky nebo osobně(nutná je i finanční záloha). Počet objednaných je zavazující.

Odměnou při oslavě Vám může být i to, že svojí útratou nám pomáháte v budování památníku, který si zakladatel našeho nejslavnějšího českého šlechtického rodu opravdu zaslouží.

Možnost koupě dárkových poukázek.

Limitem je, jako to bývalo za Vítkovců dohoda a jen a jen hotové peníze.


Připít si při oslavě na Vítka z Prčice. Opravdu si to on a jeho slavný rod zaslouží.