Oslavy, hodování, soutěže v pivovarské a hradní restauraci

V prostředí připomínající dobu Vítkovců a na památku jednotlivých větví a osobností s jejich příběhem a na věrných replikách románských sedaček a dvou knížecích křesel Vám pro rodinná, firemní a přátelská setkání, třídní srazy, svatby, výročí, pohřební pohoštění či jiná setkání uspořádáme oslavy:

Moderní nebo s nádechem hodování

Můžete si vybrat oslavu moderní dle dohody a přání a nebo tomu přidat nádech hodování.

Hodování pánů erbu růže, aneb oddávat se nemírnému pití a jídlu, dokud neklesnem

Min. počet 25 dospělých osob.

Soutěže – pivovarské zábavné soutěže – 180,-Kč

Pivovarské zábavné soutěže, čas cca 60 min., min. počet 10 dospělých osob:

Střelba se vzduchovky na plné plechovky europiva (nebo lukem), pití 0,5 l piva Vítek brčkem nebo na ex, hod prázdným hliníkovým 50 l sudem. Soutěž o cenu a jenom pro dospělé. Tyto soutěže jsou z časových důvodů vhodnější pro menší skupiny.

V současné době se oslavy pořádají v Rožmberské restauraci na památku Rožmberské větve a Voka I. z Rožmberka s příběhem založení kláštera ve Vyšším Brodě. Druhá místnost je Krumlovská krčma na památku Krumlovské větve a Budivoje I. s příběhem žádosti o ruku Perchty z Falkenštejna.

Když si vyberete oslavu na památku rodu,která Vám bude připomínat jejich slávu a moc,jsou limitem Vašeho rozhodnutí jako to za Vítkovců bývalo, dohoda a jen a jen peníze. Stolování nutně odráželo společenské postavení prvního rodu v zemi a směle konkurovalo královské. Tabule hlavních větví byla prostě jedním velikým,ale finančně náročným jídelním,nápojovým a doprovodným kulinářským koncertem. Bližší informace telefonicky nebo osobně(nutná je i finanční záloha). Počet objednaných je zavazující.

Odměnou při oslavě Vám může být i to, že svojí útratou nám pomáháte v budování památníku, který si zakladatel našeho nejslavnějšího českého šlechtického rodu opravdu zaslouží.

Možnost koupě dárkových poukázek.

Oslavy, hodování, soutěže je dle druhu nutné objednat dopředu a může u nich být dle dohody a náročnosti účtován příplatek.

Limitem je, jako to bývalo za Vítkovců dohoda a jen a jen hotové peníze.


Připít si při oslavě na Vítka z Prčice. Opravdu si to on a jeho slavný rod zaslouží.